• +389 2 2448588
  • +389 71 239900
  • This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Press Wall

Press Wall или т.н. Display Wall е направен за потребите на маркетинг конференции, ексклузиви, промоции и други настани, во зависност од бројот на учесници или лица што се фотографирани, се дефинираат димензии. Press Wall е изработен од цврсти плочи со нозе за одржување на стабилноста или церада - во овој случај е направена алуминиумска конструкција.
Едноставно и многу погодно за транспорт, бидејќи има можност да се спакува во торба, и иако вкупната тежина на градежната марка е од 15 кг, носењето е лесно бидејќи сето тоа се вклопува во еден куфер што има тркала.

Дизајн, подготовка, исто така, може да се обезбеди од нас. Можете да контактирате со нас преку е-пошта за да ви дадеме препораки за изработка на Press Wall. Времето на производство е 1-4 работни дена откако ќе ни ја испратите подготовката за печатење или истото ќе го сториме ние.

Image
Image

© 2022 Printidea. All Rights Reserved.
Ние користиме колачиња (cookies) на нашата веб-страница. Некои од нив се од суштинско значење за работата на страницата, додека други ни помагаат да ја подобриме оваа страница и корисничкото искуство (колачиња за следење). Можете сами да одлучите дали сакате да дозволите колачиња или не. Забележете дека ако ги одбиете, можеби нема да можете да ги користите сите функционалности на страницата.