• +389 2 2448588
  • +389 71 239900
  • This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Несветлосни реклами

Несветлосните реклами се направени во стандардни и нестандардни димензии. Несветлосните реклами се двострани билборди дизајнирани за рекламни кампањи или како патоказ и во исто време рекламирање на вашиот бизнис. Тие се изработени од алуминиумски конструкции и кациги за транспаренти или столбови на кои се монтирани. Ние печатиме на растворувачи машини од последната генерација и гаранцијата за трајност на бојата од избледување е околу 3 години.

Монтажата на несветлосните реклами можеме да ви ја изработиме ние. Дизајн и подготовка на печатење, исто така, можат да ви направат нашите обучени дизајнери.

Image
Image

© 2023 Printidea. All Rights Reserved.
Ние користиме колачиња (cookies) на нашата веб-страница. Некои од нив се од суштинско значење за работата на страницата, додека други ни помагаат да ја подобриме оваа страница и корисничкото искуство (колачиња за следење). Можете сами да одлучите дали сакате да дозволите колачиња или не. Забележете дека ако ги одбиете, можеби нема да можете да ги користите сите функционалности на страницата.