• +389 2 2448588
  • +389 71 239900
  • This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

3D Букви

3Д букви се популарен и моќен начин за истакнување на деловни информации и носител на рекламни пораки. Тие се користат за надворешни и внатрешни цели. 3Д букви можат да бидат:
1. Стиропор букви насликани по ваш вкус
2. букви со позадинско осветлување
3. комбиниран
Тие се изработени во различни големини и фонтови според барање на клиенти. Материјалите што се користат во 3Д-букви се: стиродур, форекс, алуминиум, ПВЦ, винил платно, флуо или мраз осветлување.
Цел на 3Д букви?
Стиродур е материјал што се користел при производство на тродимензионални рекламни знаци и логоа. Обработката на ЦПУ е можност за производство на екстремно ефикасни 3Д принтови и логоа. Скратениот стиропор потоа се премачкува со висококвалитетни паносни скали за да ги насликате оригиналните бои на компанијата што ви се потребни. Огласите за „Стиродур“ се користат за надворешно и внатрешно обележување на згради, саеми, ревии, деловни простории, итн. 3Д-рекламни букви и логоа од стиропор се направени во најразлични облици и големини, а тоа е често многу важно со кратки периоди на испорака.

Дизајнот на буквите и логоата е направен во векторска технологија, од постојните логоа и фонтови што вие, како клиент, ги снабдувате или сакате. Ако немате векторско решение, доволно е да ни обезбедите датотека со слики што ја имате и ние ќе ја векторизираме. Ако немате лого или идеја да креирате, нашиот дизајнерски тим ќе ви помогне да ја остварите вашата желба или идеја. Ние ќе ви ги претставиме боите и техниките што ги користиме при креирање и презентирање на сите опции за дизајн. Нашите монтери излегуваат на терен за да преземат мерки и да ги пронајдат најдобрите технички решенија за монтажа и измислица. Бесплатно ќе излеземе на терен и ќе ви дадеме внимание, ќе дадеме совети и ќе дадеме примери на други за да создадете најдобра идеја за вашата рекламна порака.

Image
Image
Image

© 2022 Printidea. All Rights Reserved.
Ние користиме колачиња (cookies) на нашата веб-страница. Некои од нив се од суштинско значење за работата на страницата, додека други ни помагаат да ја подобриме оваа страница и корисничкото искуство (колачиња за следење). Можете сами да одлучите дали сакате да дозволите колачиња или не. Забележете дека ако ги одбиете, можеби нема да можете да ги користите сите функционалности на страницата.