• +389 2 2448588
  • +389 71 239900
  • This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Фото Тапет

Разубавете ја околината во која поминувате време! Донесете нови бои во вашата околина! Фото позадините се декоративни детали што целосно ќе го променат изгледот на вашата околина без разлика дали тоа е вашата дневна соба, спална соба, детска соба, кујна или работна просторија.

Боите на еко-растворувач користени за печатење на позадини за фотографии се сертифицирани од светската здравствена организација, што е исто така потенцирано од производителите на машините на кои ги печатиме, што е многу важно. Ова гарантира дека боите на тапетите што ви ги печатиме не се штетни по здравјето, така што можете комотно да ги ставите во спална соба или детска соба или во простор каде поминувате многу време. Ние го правиме вашиот ентериер за сликање и печатење на тапети по ваша нарачка.

Материјалите на кои ја печатиме тапетата се избираат во зависност од вашиот вкус, и тоа:

Сјајна позадина (ПВЦ фото-сјајна фолија)
Мат позадина (фото-мат фолија).

Можеме да испечатиме која било слика што ни ја давате. Нашите дизајнери, гратис ќе ви помогнат да изберете мотив или дизајн на позадина.

Image
Image
Image

© 2022 Printidea. All Rights Reserved.
Ние користиме колачиња (cookies) на нашата веб-страница. Некои од нив се од суштинско значење за работата на страницата, додека други ни помагаат да ја подобриме оваа страница и корисничкото искуство (колачиња за следење). Можете сами да одлучите дали сакате да дозволите колачиња или не. Забележете дека ако ги одбиете, можеби нема да можете да ги користите сите функционалности на страницата.