• +389 2 2448588
  • +389 71 239900
  • This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

А Табла

А Табла или двострани табли се изработени од алуминиум и пластика, брендирани по ваш вкус, а ние исто така нудиме и таканаречени пиши-бриши табли. А-таблата е производ што се користи за рекламни цели за дополнителна декорација на просторот. Исто така е многу практично да се потенцираат промо-услугите (цени на ресторани, курсни курсеви, специјални понуди на дневна или неделна основа). А таблите најдоа посебно место во означувањето на баровите лоцирани во трговски центри или места за премин, како и пред продавниците во форма на рекламни пораки. Исто така, популарно се нарекува сендвич картон заради својата форма и може да биде алуминиум во димензии 50 x 70 cm + иглички (формат Б2) или 5 мм девизен курс пластика: 55 x 90 cm + иглички (формат А1). Тие се одликуваат со лесна замена на печатењето, што обично се прави на постер-хартија (панели со рамки за кликнување и пластика со отстранлив кертриџ), голема подвижност, лесно расклопување. Тие се екстремно стабилни или ребрендирани на едноставен начин.

Ние нудиме три вида двострани табли:
АЛУМИНУМ А панели со рамка за кликнување, во димензии 50 х 70 см, и 100 х 70 см и 60 х 84 см. Тие се одликуваат со нивната долговечност и поволна замена на печатењето затоа што може да се вметне плакат отпечатен на хартија. Може да се користи за надворешна и внатрешна употреба.
Пластични плочи А, со големина од 55 х 90 см. Има многу добра цена, а брендирањето се врши исклучиво со ПВЦ фолија, која е залепена директно на нејзината површина. Може да се залепи неограничен број пати.
Пластичен А-панел, 55 х 90 см. Има многу добра цена. Двете страни на оваа табла имаат протранспарентен филм за рекламен постер. Вашата промотивна порака, отпечатена на хартија, може лесно да се вметне под заштитниот филм.
Пиши-бриши сендвич табла, со димензии 50 х 70 см, и 100 х 70 и 60 х 84 см. Најчесто се користат за козметички салони, кафулиња, ресторани, салони за коса, итн. Претежно, таму каде што дејството води, често се менуваат. Може да се напише со креда или отстранлив маркер од двете страни

Image

Newsletter

© 2022 Printidea. All Rights Reserved.
Ние користиме колачиња (cookies) на нашата веб-страница. Некои од нив се од суштинско значење за работата на страницата, додека други ни помагаат да ја подобриме оваа страница и корисничкото искуство (колачиња за следење). Можете сами да одлучите дали сакате да дозволите колачиња или не. Забележете дека ако ги одбиете, можеби нема да можете да ги користите сите функционалности на страницата.