• +389 2 2448588
  • +389 71 239900
  • This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Фотокнига (Photobook)

Фотокнига е совршен спој на уметничкиот дизајн и вашите фотографии, ќе ги зачува вашите спомени од заборавот на најубав начин. Направете своја сопствена фото приказна или мемоари од лето или зима. Можностите се бројни ...

Како се прави?

Photobook е направен од најквалитетни материјали на пазарот, покриен со тврда обвивка!
Димензии: 25 х 17 см.

Капаците се тврди и пластични обложени со насликаната тема што ќе ја изберете. Исто така, има теми кои имаат опција да ја имаат вашата фотографија на насловната страница. Можеме да го обоиме целиот капак по ваш избор во смисла дека ни ја испраќате сликата дека сакате да биде над целиот капак. Треба претходно да се консултирате со нашите дизајнери дали сликата е со соодветен квалитет.
Внатрешните страници се 200 грама обложена мат (куншрак) хартија од водечки производители (мондија свила, кодак ласер) која гарантира дека вашите фотографии ќе бидат вистинско ремек-дело! Внатрешните страници ќе бидат дизајнирани бесплатно од нашите дизајнери и ќе ги стилизираат сликите (исечок, тркалезно, околу рабовите ...) како во темите на примери.

Вака изгледа фото-книга

Image
Image

Photobook изработен на 200 g Photo Matte хартија, покриен со тврд портал со темата што сте ја одбрале и вашата фото-приказна. Совршен сувенир за чување со вашите спомени


Newsletter

© 2022 Printidea. All Rights Reserved.
Ние користиме колачиња (cookies) на нашата веб-страница. Некои од нив се од суштинско значење за работата на страницата, додека други ни помагаат да ја подобриме оваа страница и корисничкото искуство (колачиња за следење). Можете сами да одлучите дали сакате да дозволите колачиња или не. Забележете дека ако ги одбиете, можеби нема да можете да ги користите сите функционалности на страницата.